Puffy

PUFFY HandySign

Extra-JPEG-Icon

Zdravotní nezávadnost

Extra-JPEG-Icon

Praktičnost

Extra-JPEG-Icon

Účelovost a pohodlnost

Extra-JPEG-Icon

Ruční výroba v ČR

Extra-JPEG-Icon

Originalita

To jsou jedny z mnoha rysů vystihující naše výrobky.

Materiály používané pro naše puffy vybíráme tak, aby splňovaly předpisy a vyhlášky pro zdravotní nezávadnost, většina jich je vyráběna v ČR (vnitřní vak sedáků a jejich výplň).

Puffy vycházející z naší produkce jsou nejen pastvou pro oči, ale také hlavně praktické. Chcete puff vyprat? Není problém. Stačí jen potah stáhnout a vyprat na jemný program pro ruční praní.

Chcete si sednout na něco pohodlného, pevného a lehkého? To Vám také naše sedáky poskytnou. Nejsou totiž pouhou dekorací do Vašeho bytu nebo podnožkou pod nohy, ony totiž unesou až 100kg váhy, jsou velmi příjemné na dotek a samy o sobě lehké (800g -1.400g  – záleží na velikosti). Vaše děti si s nimi mohou lehce házet, přesouvat a hrát, a že je to bavit bude!!

Země původu Čína, Malajsie, Egypt či dokonce země neznámá?? U nás naprosto nemyslitelné a nemožné. Výrobky z naší dílny jsou ručně vyráběné v České republice zručnými a DOSPĚLÝMI  osobami. Každý výrobek je originál, s radostí vytvářený.

Barva, velikost, technika výroby dle mého přání a vize? Opět bez problémů. Jediné co musíte udělat, je kontaktovat nás. Tak se těšíme!